शिवराजको नगर परिषद सम्पन्न,साढे १६ करोडको रकम विनियोजीत

सनिउल्ला धोबी, कपिलवस्तु पुस २६।।
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपलिकाको चौथो नगर परिषदले अर्थिक बर्ष २०७४,७५ को बजेट बाँडफाँड गरि परिषद सम्पन्न गरेको छ । नगरपालिकाले कुल १६ करोड, ५४ लाख, २५ हजार, ३ सयको बजेट बाडफाड गरेको हो । नगर परिषदले पुगीगत तर्फ रु ३ करोड, १९ लाख, ७६ हजार ३ सय विनियोजीत गरेको छ । सडक बोर्ड तर्फ रु २ करोड,२ लाख, ठुला पुर्वाधारको लागि रु १ करोड, १५ लाख, नगर क्षेत्रका पुर्वाधारका लागि रु ४ करोड, ५ लाख, २२ हजार रकम छुट्याएको छ । सम्पुरको लागी रु १२ लाख रकम विनियोजीत गरेको नगरपरिषदमा नगरपालिकाका कार्यकारी अधिकृत कृष्ण प्रसाद ढकालले प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।

 त्यस्तै चालु तर्फको रु १ करोड, ४८ लाख, ५२ हजार, सामाजिक सुरक्षा भत्ताको रु ६ करोड, २५ लाख, दलित,जन्मदार्ता प्रोत्सहन भत्ताको रु २ लाख ५० हजार, बाल पोषणको लागि रु ४ लाख २५ हजार रकम विनियोजीत गरिएको नगरपालिकाका योजना शाखाका प्रमुख शिव पराजुलीले बताउनु भयो । नगरपारिषदले लक्षीत तर्फ महिलाको रु ३ लाख ९८ हजार, बालबालिकाको ३ लाख ९८ हजार र अन्य तर्फ ४७ लाख, ९६ हजार, ५ सय छुट्याएको छ ।

 नगरपालिकाको विकासका लागि कलम चलाएको पत्रकार सीताराम चौधरीलाई नगद सहित सम्मान गरीएको छ । पत्रकार चौधरी विगत दुई दशकदेखी पत्रकारीता पेशामा संलग्न हुनुन्छ । चौधरीलाई रु १० हजार नगदले सम्मानित गरिएको हो ।

नगरपालिकाका कार्यकारी अधिकृत कृष्ण प्रसाद ढकालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा इलाका प्रशासन कार्यालय चन्द्रौटाका शाखा अधिकृत जगदिश आर्यालको प्रमुख अतिथ्यिता रहेको थियो । अन्य अतिथिहरुमा स्थानिय राजनितिक दलका प्रतिनिधी, वडा नागरिक मन्चका अध्यक्षहरु, संघ सस्थाका प्रतिनिधी लगायतको सहभगीता रहेको थियो ।

फेसबूक कमेन्ट गर्नुहोस्advertise with us

हाम्रो बारेमा

यो वेवसाइट हाम्रो सगरमाथा आधिकारिक न्यूज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सुचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई यसले समेट्छ।

विज्ञापन

विज्ञापन गर्न यहाँ सम्पर्क गर्नुहोला»

सल्लाह सुझाब

तपाईँको सल्लाह/सुझाव एवं प्रतिक्रिया यहाँ लेखेर पठाउनु होला। »

सम्पर्क ठेगाना

लेट्स गो मेडिया(प्रा.) लि.
पुतलीसडक, काठमाडौँ
काठमाडौं, नेपाल
+९७७-९८०९२७००६६
सम्पर्क गर्नुहोस्»
    A member of Lets Go Media
    Design and developed by HS
2017 © Copyright Lets Go media Pvt Ltd

lets go logo